Narystė

       Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija (toliau - Asociacija) skaičiuoja jau šešioliktus gyvavimo metus. Nuo pat įsikūrimo pradžios Asociacijos pagrindiniu tikslu išlieka saugus eismas.

       Galime pasidžiaugti, kad nelaimingų atsitikimų keliuose statistiniai duomenys rodo gerėjančią situaciją šalies keliuose, vairuotojai tampa kultūringesni ir jautresni vienas kitam, o ištikus nelaimei - nenumoja ranka tiesiog nuvažiuodami. 

       Jaunieji vairuotojai, baigę vairavimo mokyklas ir savarankiškai išvažiavę į gatves, tapo akylesni. Atsargumo, eismo kultūros keliuose pasiekėme tik suvieniję jėgas ir bendradarbiaudami su valstybės institucijomis, atsakingomis už saugų eismą.

        Asociacijos narių dėka esame stiprūs ir atkakliai siekiame gausinti visuomenės žinias apie eismo saugumą, eismo kultūrą, drauge tobulinti mokymo bazes, periodiškai jas atnaujinti ir pan. 

        Įvairiomis saugaus eismo akcijomis siekiame, kad jaunieji vairuotojai, išvažiavę į kelius, netaptų per daug savimi pasitikintys ir palaikytų saugaus eismo iniciatyvą.